1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gso Başkanı Konukoğlu, 'çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı

Gso Başkanı Konukoğlu, 'çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı

Gso Başkanı Konukoğlu, çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
A+A-

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Basının kamuoyunun bilgilendirilmesi, ülkede ve dünyada yaşanan

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Basının kamuoyunun bilgilendirilmesi, ülkede ve dünyada yaşanan gelişmelerden haberdar edilmesi gibi önemli bir misyonu yerine getirdiğini vurgulayan Konukoğlu, Gaziantep basınının Türkiye basını içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olduğuna da dikkat çekti. Konukoğlu, "Gaziantep'te basın mesleğinde görev yapan tüm çalışanların, çok zor şartlarda gösterdikleri gayretle; kentimizde karşılaşılan sorunların çözümünde çok önemli bir görev ifa ettiklerini memnuniyetle görüyor, takdirle karşılıyoruz. Bu anlamlı günde gazetecilik mesleğine emek veren ve zor şartlar altında çalışan tüm basın mensuplarını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadelerini kaydetti.
(MDC-SO-Y)

09.01.2013 12:36:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT