1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gs Store Tır'ı Yeniden Ödemiş'te

Gs Store Tır'ı Yeniden Ödemiş'te

Gs Store Tırı Yeniden Ödemişte
A+A-

Süper Lig'de liderliği elinde bulunduran, Avrupa'da da fırtına gibi esen Galatasaray'ın lisanslı ürünlerinin satışa sunulduğu Galatasaray Store TIR'ı, Ödemiş'te sarı-kırmızılı taraftarlara hizmet verm

Süper Lig'de liderliği elinde bulunduran, Avrupa'da da fırtına gibi esen Galatasaray'ın lisanslı ürünlerinin satışa sunulduğu Galatasaray Store TIR'ı, Ödemiş'te sarı-kırmızılı taraftarlara hizmet vermeye başladı.
Yarın akşama kadar Ulus Meydanı'nda satış yapacak olan Galatasaray Store TIR'ında son çıkan tüm forma ve diğer taraftar ürünleri bulunuyor. 300'den fazla ürün çeşidi ile Cimbolulardan ilgi gören TIR'da en çok talep parçalı forma için geliyor.
TIR'ın satış sorumlusu Yiğit Ozan Demircan, "Çarşamba akşamına kadar Ödemiş'teyiz. Ödemiş'e sık sık geliyoruz. Çünkü Ödemiş'teki renkdaşlarımız aracımıza güzel ilgi gösteriyorlar. Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin tamamı araçta satışa sunuluyor. Sonbahar-kış kreasyonu ürünlerimiz de mevcut. Tüm Galatasaraylıları korsan ürün yerine lisanslı ürünlerden edinerek kulübümüze sahip çıkmaya ve başarıda pay sahibi olmaya bekliyoruz. Ödemiş'in ardından Ege Turnemize Bornova'da devam edeceğiz" diye konuştu.
(AG-ERG-Y)

15.01.2013 13:42:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT