1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Grand Yazıcı Otellerine Iso Belgesi

Grand Yazıcı Otellerine Iso Belgesi

Grand Yazıcı Otellerine Iso Belgesi
A+A-

Bursaspor kulübü başkanı İbrahim Yazıcıya ait Marmaris İçmeler beldesindeki Grand Yazıcı Mares ve Grand Yazıcı Clup Turban otelleri ISO 9001:2008 (Kalite) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği) belgeleri alara

Bursaspor kulübü başkanı İbrahim Yazıcıya ait Marmaris İçmeler beldesindeki Grand Yazıcı Mares ve Grand Yazıcı Clup Turban otelleri ISO 9001:2008 (Kalite) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği) belgeleri alarak gıda ve kalitesini belgeledi. Alınan ISO belgeleri hem UKAS, hem de TÜRKAK akreditasyonuna sahip olduğu açıklandı.
Grand Yazıcı Otelleri Kalite Koordinatörü Ebru Manav, kalite ve gıda güvenliği belgeleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "Uzun ve yorucu bir çalışmanın sonunda, ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerini almaya hak kazandık. Grand Yazıcı Otelleri olarak oluşturduğumuz standartların başarısının uluslararası kalite sistemi tarafından tescillenmesi bizleri çok gururlandırdı. Grand Yazıcı Marmaris Palace otelimizi de 2013 sezonunda belgelendirmeyi hedeflemekteyiz. Bölgedeki liderlik misyonumuzun her zaman bilinciyle hareket etmekteyiz. Dolayısı ile hiçbir zaman kolay olanı seçmedik. Gerçekten bu sistemleri içselleştirdik ve otellerimizde uygulamaktayız. Bu çalışmalara 2010 yılında başladık. Öncelikle 3 otelimizde kalite departmanı kurduk. Her otelimizde Gıda Mühendisi istihdam ettik. Daha sonra eğitimler, dokümantasyon ve standartların oluşturulması aşamalarına geçtik. En önemlisi ise tabii ki uygulama kısmıydı. Genel Müdürlerimizin müthiş desteği, Gıda Mühendislerimizin sürekli denetimi, ekip arkadaşlarımızın sabrı ve mücadelesi ile uygulama da başarıya ulaştık. Özellikle uygulaması oldukça zor olan ISO 22000 (Gıda Güvenliği) sistemindeki başarımızda, Mutfak Şeflerimizin sabrı ve ilgisi bizim başarımızın sırrıydı. Sonuç olarak, biz kendi otokontrol sistemimizi kurduk. Kendimizi her gün denetliyoruz, raporluyoruz ve hemen gerekli düzeltmeyi yapıp, tekrarlanmaması için önlem alıyoruz. Büyük emek ve özveri ile kurduğumuz sistemleri, bu prestijli firmadan aldığımız ve uluslararası geçerliliği olan belgeler ile taçlandırdık. Yazıcı Otelleri kalitede ve başarıda simge olma geleneğini bundan sonra da devam ettirmeyi hedeflemektedir. Başarmanın yapmaktan başka yolu yoktur" dedi.
(BT-MB-İK)

19.01.2013 15:16:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT