1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Göztepe Kütahya'ya Gitti

Göztepe Kütahya'ya Gitti

Göztepe Kütahyaya Gitti
A+A-

Göztepe, PTT 1. Lig'in 17. haftasında deplasmanda TKİ Tavşanlı Linyitspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarını İzmir'de tamamlayarak Kütahya'ya hareket etti. Göztepe, Pazar günü saat 13.00'de deplasm

Göztepe, PTT 1. Lig'in 17. haftasında deplasmanda TKİ Tavşanlı Linyitspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarını İzmir'de tamamlayarak Kütahya'ya hareket etti.
Göztepe, Pazar günü saat 13.00'de deplasmanda TKİ Tavşanlı Linyitspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Antrenmana ısınma hareketleri ile başlayan Göztepe, dar alanda yaptığı pas çalışması ile antrenmanı sürdürdü. Yarı sahada yapılan çift kale maçın ardından İzmir'de yapılan çalışmaları tamamlayan Göztepeli oyuncular, öğleden sonra Kütahya'ya hareket etti. Yarın Kütahya'da yapılacak ter antrenmanın ardında Göztepe maç saatini beklemeye başlayacak. Dün ateşlenerek antrenmana katılamayan genç oyuncu Halil Akbunar bugün yapılan antrenmanın tamamına katıldı. Sakat olan oyuncu Onur Bektaş ise takımdan ayrı çalışırken, sakat olan kaleci Ferhat Odabaşı antrenmanın bir bölümüne dahil oldu. Ayrıca ayak tarak kemiğinde yaralanma olan Bedi Buval bugün salonda çalışma yaptı.
(EA-BH-S)

21.12.2012 15:12:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT