1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Gözel: Bizler Fedaiyiz!

Gözel: Bizler Fedaiyiz!

Gözel: Bizler Fedaiyiz!
A+A-

Seçim süreci yaklaşırken, Ak Parti Van Milletvekili aday adayı Maşallah Gözel bir takım açıklamalarda bulundu...


Seçim süreci yaklaşırken, Ak Parti Van Milletvekili aday adayı Maşallah Gözel bir takım açıklamalarda bulundu. Gözel, yaptığı açıklamada, barışın ve kardeşliğin fedaisi olduğunu söyledi.
 
7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere az bir vakit kalmışken, Ak Parti Van Milletvekili Aday adayı Maşallah Gözel, yazılı bir açıklama yaptı. Gözel, açıklamada seçimlerin Van'da yaşayan insanların menfaatine sonuçlanması gerektiğini vurgulayarak, “Provokatörlerin bir takım odakların değil de demokrasinin konuşacağı bir seçim süreci yürüteceğiz. Tüm haklara ve halkalara saygılı bir şahıs olduğumu tüm Van halkının bilmesini istiyorum. Nihayetinde bu topraklar üzerinde yaşayan her kardeşimin en az benim kadar saygıya ve sevgiye hakkı olduğunu çok iyi biliyorum. Van halkı bilinç düzeyi en yüksek toplumlardan biridir. Bu nedenle hiç kimseye seçim sürecini zedeleyecek bir fırsat tanımayacaklardır. Ben buna yürekten inanıyorum.” ifadelerini kullandı.
 
Gözel yaptığı açıklamanın devamında, bölgede yaşayan bir fert olduğunu dile getirerek, “İhtiyaçları çok iyi tespit ettim burada asıl amaç geleceğimiz olan çocuklarımız, gençlerimiz ve saygıyı hak eden yaşlılarımızın menfaatlerine yatırmalar yapılmasına öncülük etmektir. Bu bölgede öyle bir zaman gelecek ki kimse yerdeki taşa dahi zarar gelmesine izin vermeyecek işte biz o dönemi inşa eden işçiler olacağız. Hep el ele deriz ya el ele zamanını geçtik yürek yüreğe insanca kardeş gibi yaşamasını hak eden bir Van için çalışacağız. Bu süreci kazasız belasız atlatmalıyız. Allah yar ve yardımcımız olsun.” Şeklinde konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT