1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Göz Nuru Eserler Sergileniyor

Göz Nuru Eserler Sergileniyor

Göz Nuru Eserler Sergileniyor
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (SAMEK) kursiyerlerinin eserlerinin yer aldığı El Nakışı Sergisi AKM Sergi Salonu'nda açıldı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (SAMEK) kursiyerlerinin eserlerinin yer aldığı El Nakışı Sergisi AKM Sergi Salonu'nda açıldı.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları eğitim faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. 14 SAMEK merkezinden 60 kursiyerin hazırlamış olduğu eserlerin sergilendiği El Nakışı Sergisi AKM Sergi Salonu'nda açıldı.
Açılışta konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Fevzi Kılıç, SAMEK kursiyerleri tarafından sergilenen eserlerin el emeği ve göz nuru olduğunu belirterek; "Bu güzel çalışmaların ortaya çıkmasında yoğun bir emek ve büyük bir sabır var. Bu sergiyle birlikte SAMEK kursiyerlerimiz eserlerini sergileme fırsatı buldu. Hocalarımızı ve kursiyerlerimizi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.
SAMEK El Nakışı Sergisi, 21 Ocak Pazartesi gününe kadar gezilebilecek.
(RKO-RKO)

16.01.2013 16:32:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT