1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Görme Engellilerden Başkan Kutlu'ya Ziyaret

Görme Engellilerden Başkan Kutlu'ya Ziyaret

Görme Engellilerden Başkan Kutluya Ziyaret
A+A-

Çanakkale Görme Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Batdal, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu'yu makamında ziyaret etti. Kutlu'ya engelli vatandaşların Çanakkale'de yaşadığı sorunları akt

Çanakkale Görme Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Batdal, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu'yu makamında ziyaret etti.
Kutlu'ya engelli vatandaşların Çanakkale'de yaşadığı sorunları aktaran Batdal, Çanakkale Belediyesi'nin yaptığı çalışmaların yetersiz olduğunu, AK Parti'den bu konuda yardım beklediklerini söyledi. 10 Yıllık AK Parti iktidarında engelliler için ciddi yatırımlar yapıldığını da belirten Batdal, bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili kamuoyunun yeteri kadar bilgilendirilmediğini söyledi. AK Parti Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu'da tanıtım ve medya anlamında zayıf olduklarını ifade ederek, belediyelerin yeni yol çalışmaları yaparken engelliler için düzenleme yapmak zorunda olduklarını ifade etti. Görme Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Batdal da engelli bir vatandaş olarak bu sorunları bire bir yaşadığını ifade ederek, AK Parti Belediye Meclisi grubundan yaşadıklarını problemlerin çözülebilmesi için yardım talebinde bulundu.
(CA-GD-YS)

04.01.2013 15:57:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT