1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Görme Engelliler, Belsa'da

Görme Engelliler, Belsa'da

Görme Engelliler, Belsada
A+A-

Kısa adı Görsem olan Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şubesi, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret Görsem Başkanı Dursun Kahraman, yönetim kurulu üy

Kısa adı Görsem olan Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şubesi, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret Görsem Başkanı Dursun Kahraman, yönetim kurulu üyeleri Engin Albayrak, Hasan Kahramanoğlu, Mevlut Önerbay ve Hüseyin Bertan'ın katılımıyla gerçekleşti. Konuklarını sıcak ve samimi bir şekilde ağırlayan İzmit Belediye Başkanı, engelli konusunda hassasiyetin ve yapılanların devam etmesini istediklerini söyleyerek, " İzmit'te engelsiz yaşam parolasıyla hareket ediyoruz. Projelerimizi engellileri de düşünerek hazırlıyoruz. Engelsiz yaşam için fiziki düzenlemelerin yanı sıra moral-motivasyon çalışmalarına da ağırlık veriyoruz. Engelli vatandaşlarımız her zaman toplumun vazgeçilmez bireyleridir. Onların toplumda benimsenmesi ve asla hor görülmemesi gerekir. Bizler, İzmit Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın sürekli yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz" dedi.
Kocaeli Görsem Görme Engellileri Dayanışma Derneği Başkanı Dursun Kahraman da '' Başkan Doğan'ın engellilere yaklaşımını her zaman taktir ediyoruz. Bu alanda yaptığı çalışmalar her kese örnek olmalı" şeklinde konuştu.
(MA-MA)

12.12.2012 12:02:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT