1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Görme Engelliler B-2 Ve B-3 Futsal Terfi Grubu Müsabakaları Malatya'da Yapılacak

Görme Engelliler B-2 Ve B-3 Futsal Terfi Grubu Müsabakaları Malatya'da Yapılacak

Görme Engelliler B-2 Ve B-3 Futsal Terfi Grubu Müsabakaları Malatyada Yapılacak
A+A-

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Şerif Büyükdaş, Görme Engelliler B-2, B-3 Futsal 1'nci ve 2'nci Lig 2. Devre Terf

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Şerif Büyükdaş, Görme Engelliler B-2, B-3 Futsal 1'nci ve 2'nci Lig 2. Devre Terfi Grubu Müsabakalarının Malatya'da yapılacağını söyledi.
Büyükdaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu'nun 2013 yılı faaliyet programlarını belirlediğini kaydederek, Görme Engelliler B-2, B-3 Futsal 1'nci ve 2'nci Lig 2. Devre Terfi Grubu Müsabakalarının da Malatya'ya verildiğini ifade etti.
Grup müsabakaları kapsamında Malatya'ya 20 takımın geleceğini belirten Büyükdaş, müsabakaların Malatya'da olarak müsabakalara en iyi şekilde ev sahipliği yapmak için çalışacaklarını söyledi.
Büyükdaş, "Malatya'mızda az gören gruplara ait olan B-2, B-3 Futsal 1'nci ve 2'nci Lig 2. Devre Terfi Grubu Müsabakaları yapılacak. Müsabakalarımız 31 Ağustos ila 4 Eylül tarihleri arasında yapılacak" diye konuştu.
(FD)

14.02.2013 15:20:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT