1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Görgü Tanığı: "bombacılar 3 Kişiydi, Uzaktan Kumanda İle Patlattılar""

Görgü Tanığı: "bombacılar 3 Kişiydi, Uzaktan Kumanda İle Patlattılar""

Görgü Tanığı: bombacılar 3 Kişiydi, Uzaktan Kumanda İle Patlattılar
A+A-

Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı'nda meydana gelen patlamanın görgü tanıklarından Mahmut Koç, "Bombacılar 3 kişiydi, uzaktan kumanda ile patlattılar" dedi. Patlamadan yaralı kurtu

Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı'nda meydana gelen patlamanın görgü tanıklarından Mahmut Koç, "Bombacılar 3 kişiydi, uzaktan kumanda ile patlattılar" dedi.
Patlamadan yaralı kurtulan ve insani yardım malzemelerinin taşınmasında çalışan Mahmut Koç, bombacıların 3 kişi olduklarını ve uzaktan kumanda ile patlattıklarını söyledi. Patlamada kolundan yaralanan Koç, dehşet anlarını anlatarak, "Her taraf kan gölüne döndü. İnsanlar parçalanmıştı çok kötüydü" dedi.
Öte yandan olay yeri çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Sınırın dağlık kesimleri jandarma tarafından tutulurken olay yeri inceleme ekipleri çalışmalarını sürdürüyorlar. İşlemleri tamamlanan iki ceset daha cenaze aracıyla Reyhanlı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Sınır kapısında Suriye tarafına geçmek için bekleyen vatandaşlar, sınırdan geçemedikleri için yakınlarından haber alamıyor.
(AHS-MO-YHY-Y)

12.02.2013 13:38:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT