1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Görele Mimar Sinan İlkokulu Tarafından Kermes Düzenlendi.

Görele Mimar Sinan İlkokulu Tarafından Kermes Düzenlendi.

Görele Mimar Sinan İlkokulu Tarafından Kermes Düzenlendi.
A+A-

Giresun'un Görele ilçesinde faaliyette bulunan Mimar Sinan İlkokulu tarafından Okul Aile Birliği'nin katkıları ile kermes düzenlendi. Görele Öğretmenevi çok amaçlı salonunda düzenlenen kermese Görele

Giresun'un Görele ilçesinde faaliyette bulunan Mimar Sinan İlkokulu tarafından Okul Aile Birliği'nin katkıları ile kermes düzenlendi. Görele Öğretmenevi çok amaçlı salonunda düzenlenen kermese Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu'nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Organize edilen kermes hakkında bilgi veren Okul Aile Birliği Başkanı Rabia Kahraman, "Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve okulumuz yararına düzenlediğimiz kermesimize verdikleri desteklerden dolayı velilerimiz teşekkür ediyorum. Kermeste velilerimiz tarafından hazırlanan gıda ürünlerinin fiyatlarını da öğrenci bütçesini de düşünerek çok düşük tuttuk. Evlerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz onlarca yiyecek ve içeceklerden elde edilecek gelir ile okulumuzun eksikliklerini giderme çabasındayız. Her şeyi devletten beklememek lazım devlet ve vatandaş el ele verdiği takdirde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur. Yine kermesimizin açılışında bizlere destek veren Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu'na ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.
(BÖ-ÖS-Y)

18.12.2012 15:29:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT