1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Görele Emniyeti Şehit Aileleri İle Bir Araya Geldi

Görele Emniyeti Şehit Aileleri İle Bir Araya Geldi

Görele Emniyeti Şehit Aileleri İle Bir Araya Geldi
A+A-

Giresun'un Görele İlçesinde özel bir restoranda düzenlenen vefa yemeğinde Görele Emniyet Teşkilatı şehit aileleri bir araya geldi. Görele Emniyet Teşkilatı ev sahipliğinde düzenlenen şehit aileleri

Giresun'un Görele İlçesinde özel bir restoranda düzenlenen vefa yemeğinde Görele Emniyet Teşkilatı şehit aileleri bir araya geldi.
Görele Emniyet Teşkilatı ev sahipliğinde düzenlenen şehit ailelerine vefa yemeğine Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak'ın eşi Fatma Bulak, Görele İlçe Kaymakamı Ünal Kılıçarslan'ın eşi Naciye Kılıçarslan, Görele Emniyet Müdür yardımcısı İlhan Yıldırım'ın eşi Ayşenur Yıldırım ve çok sayıda şehit ailesi katıldı.
Yemeğe katılanlara hitaben bir konuşma yapan Görele Emniyet Müdür yardımcısı İlhan Yıldırım'ın eşi Ayşenur Yıldırım, "Emniyet Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Giresun Şubesi himayesinde Eynesil ve Çanakçı ilçe Emniyet Amirliğinin desteği ile Görele İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli olarak emniyet teşkilatı hanımlarına birlik ve beraberliği güçlendirme adına düzenlediğimiz yemeğe katılan herkese teşekkür ediyorum " dedi
Yıldırım, konuşmasına devam ederek, "Ülkemizin bütünlüğü ve halkımızın huzurunu canı pahasına savunan şehitlerimizi rahmetle anıyor geride kalan eş ve çocukları'na sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Şehit ailelerimizin çocukların eğitimine katkıda bulunmak amacıyla toplandığımız bu anlamlı günde teşkilat mensuplarımıza, onların vefakar eşlerine ve yardımlarını bizlerden esirgemeyen değerli esnaflarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
(BÖ-EK-Y)

20.01.2013 13:48:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT