1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Görele Belediyesi'nden Sahil Düzenleme Projesi

Görele Belediyesi'nden Sahil Düzenleme Projesi

Görele Belediyesinden Sahil Düzenleme Projesi
A+A-

Giresun'un Görele İlçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, ilçede Karayolları'ndan kazanılmış dolgu alanlarına yapılması planlanan 'Sahil Düzenleme Projesi'nin ihalesinin yapıldığını söyledi. Konu

Giresun'un Görele İlçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, ilçede Karayolları'ndan kazanılmış dolgu alanlarına yapılması planlanan 'Sahil Düzenleme Projesi'nin ihalesinin yapıldığını söyledi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Melikoğlu, "Görele Belediyesi olarak ilçemize kazandırdığımız projelerle halkımızın yanında olduğumuz gibi yeni yatırımlarla da her zaman halkın yanında olacağız. İller Bankası desteğiyle yapılacak Sahil Düzenleme Projesi ile birlikte Karayollarından kazanılmış dolgu alanlarının en iyi şekilde değerlendirilecektir. İlçeye önemli bir vizyon katacak sahil düzenleme projesinin ihale edildiğini belirten Melikoğlu, "Sahil düzenleme projemizin içerisinde kısaca kemence kültür parkı, mini spor alanları, yürüyüş yolları, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, süs havuzları, seyir alanları, el sanatları birimleri, Pazar yerleri, otopark alanları, liman içerisinde balıkçı barınakları, ahşap kamelyalar, dinlenme alanları, fittnes ve spor alanları, bisiklet yolları yer alacaktır. Projemizde ihaleyi alan firma en kısa zamanda işe başlayacaktır. Projemizi bir yıl içerisinde tamamlamayı planlıyoruz" dedi.
(BÖ-ÖS-Y)

11.01.2013 14:36:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT