1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gördes Eskkk Genel Kurulu Yapıldı

Gördes Eskkk Genel Kurulu Yapıldı

Gördes Eskkk Genel Kurulu Yapıldı
A+A-

Gördes'de Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (EKKK) Genel Kurulu gerçekleştirildi. Gördes Belediye Kültür Sarayı Mümin Sarıoğlu Salonu'nda gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısına CHP Man

Gördes'de Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (EKKK) Genel Kurulu gerçekleştirildi. Gördes Belediye Kültür Sarayı Mümin Sarıoğlu Salonu'nda gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısına CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel,Belediye Başkanı Muhammet Akyol,Bölge Birlik Başkanı Recep Çınar ve Y-yönetim kurulu üyeleri,Manisa Bölge Birliğine bağlı esnaf kefalet başkanları,siyasi parti temsilcileri,sivil toplum üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Faaliyet raporunun okunması ile başlayan toplantıda Gördes ESKKK Başkanı Nail Aydeniz kurul üyeliren ticarette cesaretli olmalarının önerisinde bulundu. Başkan Aydeniz; " Ticaretle uğraşın ve cesur olun çünkü riskin onda dokuzu ticaret ve cesarettir. Personelimizin üstün gayret ve çalışmaları sayesinde mevcut ortaklarının yüzde 80'nini kredilendirmiş durumdayız. Ayrıca şahıs ortak üst limitin 75 bin TL. iken ortaklarla iyi istişare sonucu 100 bin TL'ye yükselmesi sağlanmıştır. TESKOMB Genel Başkanına, bölge birliği başkanlığına ve Halk Bankası Genel Müdürlüğüne ortakların yararına yönelik yaptıkları çalışmalardan dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Genel kurul toplantısından sonra 2013 yılı yönetim kurulu faaliyetleri ve hesap raporları oylanarak kabul edildi.
(RŞ-AH-Y)

02.02.2013 15:08:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT