1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gördes Belediye Spor'dan Hacı Rahmanlı Belediye Spor'a Sert Tepki

Gördes Belediye Spor'dan Hacı Rahmanlı Belediye Spor'a Sert Tepki

Gördes Belediye Spordan Hacı Rahmanlı Belediye Spora Sert Tepki
A+A-

Gördes Belediye Spor, Pazar günü Hacı Rahmanlı Belediye Spor ile oynadıkları maç sonucu çıkan olanlara ilişkin açıklamada bulundu. Gördes Belediye Spor Teknik Direktörü Aziz Altıntaş, konuyla ilgili

Gördes Belediye Spor, Pazar günü Hacı Rahmanlı Belediye Spor ile oynadıkları maç sonucu çıkan olanlara ilişkin açıklamada bulundu.
Gördes Belediye Spor Teknik Direktörü Aziz Altıntaş, konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, "Hacı Rahmanlı Belediye Spor müsabakasında hakemin bitiş düdüğü ile birlik de rakip takımın 9 ve 6 numaralı sporcuları hariç hepsi takımımın üzerine yürüyüp 7 kişinin sığmadığı yedek kulübesine 20 kişi sığdık ve oyuncularımdan 5 numara kaptanım Mustafa Ali Yiğit, 4 numara Halil Öncel, 6 numara Emir Sert ve 2 numara Ömür şen darp cebir raporu aldık. Kulübüm olarak takımımın ebetteki bu tür sıkıntıları yaşayacaktır ama rakip takımın oyuncuları tarafından darp edilmek onur kırıcıdır. Saha gözlemcisi, hakem, saha komiserinin raporlarında takımın yedek oyuncularının numaraları çoğunluk da rapor edilmiştir. Ama bizim vermiş olduğumuz ifadede takımımın oyuncularının verdiği ifadede kalecileri 1 numara kırımızı kart görüp saha dışına çıkmayan 13 numara, 7 numara, 5 numara, takım kaptanları 3 numara, 10 numara, 11 numara bizzat oyuncularıma ve şahsıma saldırmışlardır" ifadesinde bulundu.
(BH-BH-S)

16.01.2013 17:44:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT