1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Google Play Güncellemesi Emrinize Amade!

Google Play Güncellemesi Emrinize Amade!

Google Play Güncellemesi Emrinize Amade!
A+A-

Google Play Store yeni bir güncelleme sürümü ile karşınızda. Yeni güncelleme ile daha kaliteli bir hizmet hedefleyen Google Play, 5.3.5'de olan hataları kapatarak güncellemeye hazır. Google Play Store widgetları da tarihe karışıyor. Google Play Store Hak

Google Play Store yeni bir güncelleme sürümü ile karşınızda. Yeni güncelleme ile daha kaliteli bir hizmet hedefleyen Google Play, 5.3.5'de olan hataları kapatarak güncellemeye hazır. Google Play Store widgetları da tarihe karışıyor.  Google Play Store Hakkındaki düşünce ve yorumlarınızı bizim ile paylaşabilirsiniz.

Google‘ın Android tarafındaki içerik yükleme ve güncelleme çözümü Google Play Store, 5.4.10 sürümüne güncellendi. Android Lollipop sürümü ile Materyal Tasarım anlayışına kavuşan Google Play Store, bu güncelleme ile görsel anlamda bazı ufak geliştirmeleri de beraberinde getirdi.

Uygulama sayfasında üst barın tamamen saydam hale getirildiği güncelleme ile Google Play Store widgetları da tarihe karışıyor. Google Play Store‘dan tavsiyeler veren ve cihaz içeriğini bakış sunan widget fazla kişi tarafından kullanılmıyordu.

Google Play Store 5.4.10 internet üzerinden otomatik güncellemeyle cihazlara gönderilmeye başlandı ancak beklemek istemeyen okurlarımız BURADAN en son sürümü indirip cihazlarına yükleyebilir. Bu yeni güncelleme ile daha şık tasarım ve daha kullanışlı hale geldi. Google Play Store Hakkındaki düşünce ve yorumlarınızı bizim ile paylaşabilirsiniz.

Google Play Store'un eski güncellemesi olan 5.3.5'ten sonra şimdide yeni güncellemesi geldi. Yeni Güncellemesi 5.4.10 ile daha  iyi içerik yükleme ve 5.3.5'de olan hataları 5.4.10 ile kapatmış oldu.
 

A+A-

HABERE YORUM KAT