1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gönül Elçileri Projesi Kumru'da Tanıtıldı

Gönül Elçileri Projesi Kumru'da Tanıtıldı

Gönül Elçileri Projesi Kumruda Tanıtıldı
A+A-

Gönül Elçileri Koruyucu Aile Programı Ordu'nun Kumru ilçesinde düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yürütülen 'Gönül Elçileri' projesi ve koruyucu aile

Gönül Elçileri Koruyucu Aile Programı Ordu'nun Kumru ilçesinde düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yürütülen 'Gönül Elçileri' projesi ve koruyucu aile hizmetinin tanıtımı, Kumru Kaymakamlığı'nca gerçekleşen toplantıyla yapıldı. Erçal Kültür Sarayı'ndaki toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım, Kaymakam Ahmet Özkan, Belediye Başkanı Ticabi Civelek, Yukarıdamlalı Belediye başkanı Nevzat Kavasoğlu, Fizme Belediye Başkanı Hikmet Bilü, Jandarma Komutanı Üsteğmen Erkan Sağındık, Emniyet Amiri Mehmet Öztürk, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Ahmet Özkan yaptığı konuşmada koruyucu ailenin önemi ve gerekliliğini anlattı. Sinevizyon gösterileri eşliğinde Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü uzman personelleri çeşitli bilgilendirmeler yaparak aileleri koruyucu aile olmaya davet etti. Katılımcılara bilgilendirici broşürler dağıtıldı.
(RÇ-SLH-Y)

01.02.2013 10:27:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT