1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "gönül Elçileri" Projesi Erdek'te Tanıtıldı

"gönül Elçileri" Projesi Erdek'te Tanıtıldı

gönül Elçileri Projesi Erdekte Tanıtıldı
A+A-

Aile ve Sosyal Politika Bakanlığı tarafından yürütülen "gönül elçileri projesi"nin tanıtım toplantısı Balıkesir'in Erdek ilçesinde yapıldı. Öğretmenevi konferans salonunda Erdek Kaymakamı İsmail Kayg

Aile ve Sosyal Politika Bakanlığı tarafından yürütülen "gönül elçileri projesi"nin tanıtım toplantısı Balıkesir'in Erdek ilçesinde yapıldı.
Öğretmenevi konferans salonunda Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız'ın başkanlık ettiği toplantıya Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, Ocaklar Belediye Başkanı Hüseyin Durak, Emniyet Amiri Mustafa Aydemir, İlçe Müftüsü İsmail Yalçın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ceylan, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Kaymakam Kaygısız, bilgi, tecrübe ve çevresini paylaşarak hayatına değer katmak isteyen herkesin gönül elçisi olabileceğini söyledi.
Kaygısız, "Çocuk, genç kadın, engelli ve yaşlılar gibi dezavantajlı kesimlere katkıda bulunmak, rol model olarak kitleleri harekete geçirmek, yaşadığı çevrede kamuoyu oluşturmak, sosyal dayanışma ve bütünleşmeye katkı sağlamak isteyen gönüllüleri bekliyoruz" diyerek herkesi projeye katılmaya davet etti.
(TK-MŞ)

18.01.2013 14:26:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT