1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar:

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar:

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar:
A+A-

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, Kaplıcalar A.Ş. bünyesinde bulunan Yıldız Otel'de doluluk oranı tavan yaptı. Sömestre dolayısıyla rezervasyonların dolduğunu bildiren Gönen Belediye Başkanı ve Kaplıca

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, Kaplıcalar A.Ş. bünyesinde bulunan Yıldız Otel'de doluluk oranı tavan yaptı.
Sömestre dolayısıyla rezervasyonların dolduğunu bildiren Gönen Belediye Başkanı ve Kaplıcalar Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yakar, talebin artmasında fuarların çok etkili olduğunu, yıl başında doluluk oranıyla tavan yapan Gönen Kaplıcaları İşletmesi'nde yarı yıl tatili dolayısıyla da talep patlaması yaşandığını söyledi. Oteldeki bütün odaların şimdiden dolduğunu belirten Yakar, "Gönen, kaplıca turizminde Türkiye'nin cazibe merkezi olmaya başlamıştır. Sosyal tesislerimiz bünyesinde başlattığımız tadilat ve tesislerimizin günün şartlarına uygun hale getirilmesi, ulaşım meselesinin ortadan kalkması ve en önemlisi de katıldığımız fuarlar kaplıcalarımızın adının ülke genelinde duyulmasında etkili oldu" dedi.
Gönen'in kaplıcalarıyla markalaştığını kaydeden Yakar, mineral bakımından dünyanın en kaliteli kaplıca suyuna sahip olan ilçenin bu değeri kullanmaya ve tanıtmaya başladığını sözlerine ekledi.
(TK-MŞ)

18.01.2013 13:46:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT