1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gomez transferi bitiyor

Gomez transferi bitiyor

Gomez transferi bitiyor
A+A-

Serdar Aziz’i Galatasaray’a kaptıran, Kamil Glik konusunda ise Monaco’nun devreye girmesiyle sıkıntı yaşayan Beşiktaş, gözünü Gustavo’ya çevirdi. N’Koulou ile birlikte Paraguaylı stoperin de Kartal olması an meselesi.

Savunma hattına iki takviye birden yapacak olan Siyah-Beyazlılar’ın öncelikli hedefleri sonuçlanmadı. Teknik direktör Şenol Güneş’in çok istediği Serdar Aziz’i Galatasaray’a kaptıran Kartal, Kamil Glik konusunda da aşama kaydedemedi.

Oyuncu sıcak bakmasına rağmen kulübü Torino’yu bir türlü ikna edemeyen Beşiktaş, Monaco’nun devreye girmesiyle birlikte iyice sıkıntıya düştü.

Bu iki isimdeki yaşanan gelişmelerin ardından Siyah-Beyazlılar rotayı Güney Amerika’ya çevirdi. Arjantin’de Lanus forması giyen 23 yaşındaki stoper Gustavo Gomez ile her konuda anlaşma sağlandı. Paraguaylı savunmacı ikna edilirken, kulübüyle yapılan pazarlıklarda çok ufak pürüzler kaldı.

Hedef 10 güne bitirmek

Kartal, Marsilya ile sözleşmesi biten N’Koulou’nun yanı sıra Gustavo’yu da renklerine bağlamayı hedefliyor. Yönetim iki oyuncunun transferini 10 günlük süreç içerisinde resmiyete dökmeye hazırlanıyor. Başkan Fikret Orman da transferde öncelikli mevkinin stoper olduğunu daha önce söylemişti.

A+A-

HABERE YORUM KAT