1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gold Majesty Gençler Basketbol Turnuvası Başladı

Gold Majesty Gençler Basketbol Turnuvası Başladı

Gold Majesty Gençler Basketbol Turnuvası Başladı
A+A-

Bursa düzenlenecek Gold Majesty Gençler Basketbol Turnuvası Final okullarında yapılan ilk karşılaşma ile başladı. Gold Majesty Otel organizasyonu ile 750 sporcunun katılımıyla düzenlenen Basketbol

Bursa düzenlenecek Gold Majesty Gençler Basketbol Turnuvası Final okullarında yapılan ilk karşılaşma ile başladı.
Gold Majesty Otel organizasyonu ile 750 sporcunun katılımıyla düzenlenen Basketbol Turnuvası Final Okulları ile Bahçeevler Basket ve İktisas arasında oynan karşılaşmayla başladı. 8 yıldır Eskişehir'de gerçekleştirilen turnuva artık her sömestr tatilinde basketbol tutkunlarını Bursa'da buluşturacak. Bu yıl birinci düzenlenen turnuvaya İstanbul'dan 14, Bursa'dan ise 8 basketbol takımı katıldı.
Gold Otelleri Genel Koordinatörü Cabbar Güler, Bursa'nın spor kenti kimliğine yakışan bir organizasyona imza atmaktan duyduğu gururu dile getirdi. Bursa'nın adını dünyaya duyuracak genç sporcuların, turnuvada başarı elde etmek için mücadele vereceklerini belirten Güler, organizasyonu katkıda bulunanlara teşekkür etti.
Bahçeevler Basket ve İktisas Kulübü Altyapı Sorumlusu Ufuk Urfa ise, öğrencilerin sömestr tatilini eğlenceli biçimde geçireceğini belirterek, Bursa'da olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.
(AF-MSB-EYB-S)

29.01.2013 15:44:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT