1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölcük'te Korkutan Yangın

Gölcük'te Korkutan Yangın

Gölcükte Korkutan Yangın
A+A-

Gölcük'ün Merkez Mahallesi'nde beş katlı bir binanın 4.katında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Dairede ikamet eden 3 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Merkez

Gölcük'ün Merkez Mahallesi'nde beş katlı bir binanın 4.katında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Dairede ikamet eden 3 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı.
Merkez Mahallesi Amiral Sağlam Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın 4. katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Daireden çıkan alevleri gören polis ekipleri durumu itfaiye ekiplerine haber verdi. Yangın nedeniyle olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın, itfaiye ekiplerinin yarım saat süren çalışmasıyla söndürüldü. Yangın nedeniyle Amiral Sağlam Caddesi çift şeritli olarak trafiğe bir süre kapatıldı. Söndürme çalışmaları sırasında yanan dairenin alt katında bulunan CHP ilçe örgütünde de maddi hasar oluştu.
Dairede ikamet eden ve aynı apartmanın zemin katındaki bir dönercide çalıştıkları öğrenilen Okan Duran, Mehdi Parlak ve Süleyman Atar dumandan etkilenerek ambulanslarla Gölcük Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
(NA-MA-HO-Y)

30.01.2013 12:19:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT