1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşılı Kadınlara 'saygılı Ol Saygı Gör' Semineri
Gölbaşılı Kadınlara saygılı Ol Saygı Gör Semineri

Gölbaşılı Kadınlara 'saygılı Ol Saygı Gör' Semineri

Gölbaşılı kadınlara karı-koca hakları ve aile içi iletişim konusunda bir seminer düzenledi. Doç. Dr. Cenksu Üçer, toplumumuzda ailenin çok önemli bir faktör olduğunu belirtti. Üçer, "Karı kocanın bi

A+A-
Gölbaşılı kadınlara karı-koca hakları ve aile içi iletişim konusunda bir seminer düzenledi. Doç. Dr. Cenksu Üçer, toplumumuzda ailenin çok önemli bir faktör olduğunu belirtti.
Üçer, "Karı kocanın birbirlerine karşılıklı saygı göstermesi sorunları aşmada en temel unsurdur. Kısaca saygı görmek isteyen saygı duymalıdır. Aile içinde eşlerin birbirlerinin dilinden anlamaları sorunların çözümünün temel kaynağıdır" dedi.
Gölbaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezi'nde düzenlenen seminerin konuğu olan Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Doç. Dr. Cenksu Üçer oldu. Gölbaşılı kadınları yoğun ilgi gösterdiği seminerde Doç. Dr. Cenksu Üçer; ailede iletişim, erkek ve kadının ailede rolü, anne ve babanın çocuk iletişimi ile karı-koca hakları konularında bilgiler verdi. Doç. Dr. Üçer, açıklamalarının sonunda Gölbaşılı kadınların sorularını da cevaplandırdı.
(BK-ÖK-Y)

04.02.2013 10:54:51 TSI

HABERE YORUM KAT