1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşılı Kadınlara 'ailede Kalite' Konulu Seminer

Gölbaşılı Kadınlara 'ailede Kalite' Konulu Seminer

Gölbaşılı Kadınlara ailede Kalite Konulu Seminer
A+A-

Gölbaşı Belediyesi tarafından kadınlara yönelik olarak 'Ailede Kalite' konulu bir seminer düzenlendi. Seminerin konuğu olan Aile Uzmanı Aysun Öztürk, sorunsuz hayat olmadığını belirterek, sorunların u

Gölbaşı Belediyesi tarafından kadınlara yönelik olarak 'Ailede Kalite' konulu bir seminer düzenlendi. Seminerin konuğu olan Aile Uzmanı Aysun Öztürk, sorunsuz hayat olmadığını belirterek, sorunların uyumla aşılması gerektiğine işaret etti.
Gölbaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezi'nde düzenlenen seminerde Aile Uzmanı Aysun Öztürk, kadınlara çocuk gelişimi, aile içi iletişim ve çocuk eğitimi konularında bilgiler verdi. Evliliklerde ilk yılların uyum için çok önemli olduğuna dikkati çeken Öztürk, "Kadın ve erkek farklı kültürlerden de olsa, yakın akraba da olsa evliliklerinde mutlaka sorunlar yaşanıyor. Bu sorunlara karşı önemli olan probleme tarafların yaklaşımıdır. Ailede sağlıklı iletişim çok önemlidir. Birlik ve beraberliğin sağlanmasında iki taraf buna çok dikkat etmelidir. Ayrıca kadınlarımızda sorunsuz bir hayat beklentisi var. Ama şu bir gerçek ki sorunsuz hayat yoktur. Sorun her zaman olacaktır ama burada önemli olan uyumdur" dedi.
(EY-CC-Y)

26.01.2013 11:37:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT