1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşı'da Kadınlara Yönelik Seminerler İlgi Görüyor

Gölbaşı'da Kadınlara Yönelik Seminerler İlgi Görüyor

Gölbaşıda Kadınlara Yönelik Seminerler İlgi Görüyor
A+A-

Gölbaşı Belediyesi'nin kadınlara yönelik seminerleri devam ediyor. Kadınlara bu hafta da Sınıf Öğretmeni Fevziye Bal tarafından "Çocuklarda Aile Başarının Neresinde" konulu bir seminer düzenledi. G

Gölbaşı Belediyesi'nin kadınlara yönelik seminerleri devam ediyor. Kadınlara bu hafta da Sınıf Öğretmeni Fevziye Bal tarafından "Çocuklarda Aile Başarının Neresinde" konulu bir seminer düzenledi.
Gölbaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezinde düzenlenen semineri veren Sınıf Öğretmeni Fevziye Bal, her çocukta başarının saklı olduğuna dikkat çekti. Bal, seminere katılan kadınlara seslenerek şunları söyledi:
"Çocuğumuza her davranışımızla örnek olan bizler bu özelliklere ne kadar sahibiz? Çocuğumuzun bu özellikleri kazanması konusunda ona ne kadar destek olabiliyoruz? Aileler çok küçük yaştan başlayarak çocuklarından yüksek başarı beklentisi içindedirler. Bu beklentiyi gerçekçi kişiler üzerine kurmak gerekir. Ailelere düşen en büyük görev çocuklara çalışma isteğini arttırmak ve onu çalışmaya teşvik etmektir. Bunu sağlarsak çocuklarımızda başarıyı sağlarız."
(BK-ÖZ-Y)

08.02.2013 10:46:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT