1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşı Süt Üreticileri Olağan Kongresi

Gölbaşı Süt Üreticileri Olağan Kongresi

Gölbaşı Süt Üreticileri Olağan Kongresi
A+A-

Gölbaşı Süt Ürünleri Üreticileri Birliğinin olağan kongresinde Filiz Ünlü başkan seçildi. Gölbaşı Süt Ürünleri Üreticileri Birliğinin eski Başkanı Kadir Sağnak aday olmadı. Tek liste halinde seçime g

Gölbaşı Süt Ürünleri Üreticileri Birliğinin olağan kongresinde Filiz Ünlü başkan seçildi.
Gölbaşı Süt Ürünleri Üreticileri Birliğinin eski Başkanı Kadir Sağnak aday olmadı. Tek liste halinde seçime giren Filiz Ünlü, başkanlık görevine seçildi. Üreticinin sütünü, üretici lehine sahiplenen birliğin başarılı olmasının en büyük nedeninin birlik, beraberlik ve dayanışma olduğunu belirten Başkan Filiz Ünlü, "Birliğimiz süt üreticilerinin sorunlarına çözüm ararken onların ekonomik yönden güçlenmesi ve desteklemelerden yararlanması için çabalarını sürdürmektedir" dedi.
Üretilen sütün sağlıklı ortamda toplanması ve soğuk zincirle sevkinin yapılarak kayıt altına alınmasının önemli olduğunu söyleyen Ünlü, "Birliğimiz sütün zamanında toplanmasını, değerinde satılıp üreticiye ücretinin düzenli bir şekilde teslimini başarıyla gerçekleştiriyorlar. Birliği kuran ve bugünlere getirenleri gönülden kutluyorum" diye konuştu.
(KA-Y)

21.02.2013 13:33:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT