1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşı Mimar Sinan Ortaokulu Hentbolda Rakipsiz

Gölbaşı Mimar Sinan Ortaokulu Hentbolda Rakipsiz

Gölbaşı Mimar Sinan Ortaokulu Hentbolda Rakipsiz
A+A-

Gölbaşı Mimar Sinan Ortaokulu hentbol takımı, Adıyaman'ı bölge müsabakalarında temsil etmeye hak kazandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Gölbaşı Mimar Sinan Ortaokulu hentbol takımı, yıldız er

Gölbaşı Mimar Sinan Ortaokulu hentbol takımı, Adıyaman'ı bölge müsabakalarında temsil etmeye hak kazandı.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Gölbaşı Mimar Sinan Ortaokulu hentbol takımı, yıldız erkekler hentbol okul müsabakalarında ilçede yapmış olduğu bütün maçları kazanarak ilçe birincisi olmuş ve il müsabakalarında ilçeyi okul sporlarında temsil etmiştir. İlde yapılan müsabakalarda da rakiplerini farklı skorlarla yenip okul sporlarında il birincisi olmuştur. Adıyaman ilini bölge müsabakalarında yıldız erkekler hentbol kategorisinde temsil etme hakkını kazanmıştır" denildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Özduman yaptığı açıklamada, "Takımımız geçen yıl küçükler kategorisinde ilde ve bölgede birinci olup bölge müsabakalarında bizi temsil ederek göğsümüzü kabartmıştır. Aynı başarıyı bu sene de tekrar edeceklerine inancım tamdır. Takım çalıştırıcısı beden eğitimi öğretmeni Ergin Özçelik ve oyunculara teşekkür ediyor ve gidecekleri müsabakalarda başarılar diliyorum" dedi.
(KA-SO-Y)

26.01.2013 13:32:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT