1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşı Belediyesi'nden Evi Yanan Aileye Destek

Gölbaşı Belediyesi'nden Evi Yanan Aileye Destek

Gölbaşı Belediyesinden Evi Yanan Aileye Destek
A+A-

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde 2 ay önce çıkan yangın sonucunda evleri yanan Koçak ailesi, Gölbaşı Belediyesi'nin desteğiyle yenilenen yuvasına kavuştu. Gölbaşı Belediyesi, Subaşı Mahallesi'nde 2 ay ön

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde 2 ay önce çıkan yangın sonucunda evleri yanan Koçak ailesi, Gölbaşı Belediyesi'nin desteğiyle yenilenen yuvasına kavuştu.
Gölbaşı Belediyesi, Subaşı Mahallesi'nde 2 ay önce çıkan yangın sonucunda evleri yanan Hacı Ömer Koçak ve ailesine yardımda bulundu. Evleri yanan Koçak ailesinin evleri, Gölbaşı Belediyesi ve vatandaşların destekleri ile 2 ayda tamamlandı. Belediye, evi yanan aileye tuğla, çimento, kereste ve kiremit gibi inşaat malzemesi desteğinde bulunarak inşaatın kısa sürede tamamlanması sağlandı. İnşaatı tamamlanan aile evlerine yerleşti. Gölbaşı Başkanı Yakup Odabaşı, bazı Belediye Meclisi üyeleri ve Mahalle Muhtarı ile birlikte evi yanan Hacı Ömer Koçak ailesini ziyaret etti. Başkan Odabaşı, yeni evin hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Odabaşı, Koçak ailesine, "Allah bir daha kimseye böyle üzücü olaylar vermesin" dileğinde bulundu.
(MD-SU-ÖZ-Y)

19.02.2013 11:32:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT