1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşı Belediye Başkanı Dinliyor, Çözüm Üretiyor

Gölbaşı Belediye Başkanı Dinliyor, Çözüm Üretiyor

Gölbaşı Belediye Başkanı Dinliyor, Çözüm Üretiyor
A+A-

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, düzenlenen halk günlerinde Gölbaşılılarla buluşmaya devam ediyor. Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, makamında düzenlediği halk günü ile Gölbaşılı vatan

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, düzenlenen halk günlerinde Gölbaşılılarla buluşmaya devam ediyor.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, makamında düzenlediği halk günü ile Gölbaşılı vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor. Görüşmeye gelen her vatandaşla tek tek sohbet eden Başkan Odabaşı, "Halkımızın her zaman yanındayız. Gölbaşılı vatandaşlarımızla buluşup onların isteklerini ve önerilerini dinlemeye devam edeceğiz. Halk günlerinde Gölbaşılı hemşehrilerimizle iç içe olmanın ve sorunlarına çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Başkan Yakup Odabaşı, her hafta çarşamba günü düzenlen halk günlerinde, kendisini ziyaret eden Gölbaşılıların istek ve talebini dinleyerek çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi. Odabaşı, halk günlerinde vatandaştan gelen talepleri anında değerlendirdiklerini ve çözüm üretmeye çalıştıklarını ifade etti.
Düzenlenen halk gününde Gölbaşılılar, belediye ile ilgili istek, şikayet ve önerilerini bizzat Belediye Başkanı Yakup Odabaşı'na anlatma imkanı buluyor.
(MD-YHY-Y)

14.02.2013 12:12:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT