1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gölbaşı Arenaspor'da Hedef Milli Takım

Gölbaşı Arenaspor'da Hedef Milli Takım

Gölbaşı Arenasporda Hedef Milli Takım
A+A-

Gölbaşı Arenaspor Kulübü, Ankara şampiyonluğunun ardından bölge şampiyonluğunda da başarılı olarak 5 sporcuyla Türkiye Muaythai Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı. Ankara'da 19 Mayıs Şefik Tetik

Gölbaşı Arenaspor Kulübü, Ankara şampiyonluğunun ardından bölge şampiyonluğunda da başarılı olarak 5 sporcuyla Türkiye Muaythai Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.
Ankara'da 19 Mayıs Şefik Tetik Kapalı Spor Salonundaki bölge şampiyonasında Gölbaşı temsilcisi Arenaspor Kulübü sporcuları şampiyonayı başarılı bir şekilde tamamlayarak 2 altın ve 3 gümüş madalya aldı. Gölbaşı ekibinin 5 sporcusu şimdi 18-24 Şubat tarihlerinde Antalya'da yapılacak Türkiye Muaythai Şampiyonası'na katılacak. Gölbaşılı sporcular, Türkiye şampiyonu oldukları takdirde 13-17 Mart tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak Çocuklar ve Gençler Muaythai Dünya Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacak.
Gölbaşı Arenaspor'un antrenörleri Filiz ve Şenol Kaysi, Ankara ve bölge şampiyonalarını başarıyla geçtiklerini belirterek, "Sırada Türkiye şampiyonası var. Onu da geçersek dünya şampiyonasına katılmanın kapıları aralanacak. Hedefimiz Gölbaşı'nı Avrupa ve Dünya şampiyonalarında en iyi şekilde temsil etmektir. Bizlere destek olan Gölbaşı Belediye Başkanımız sayın Yakup Odabaşı'na Türkiye ve Dünya şampiyonluğu madalyalarımızla çıkmayı hedefliyoruz" dedi.
(BK-Y)

30.01.2013 13:53:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT