1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gökhan Filiz Karatede Avrupa İkincisi Oldu

Gökhan Filiz Karatede Avrupa İkincisi Oldu

Gökhan Filiz Karatede Avrupa İkincisi Oldu
A+A-

8-9-10 Şubat 2013 tarihlerinde 40'ıncısı yapılan Karate Avrupa Şampiyonasında gençler 55 kiloda ülkemizi temsil eden Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü sporcularından Gökhan Filiz, 44 ülkenin katıldığ

8-9-10 Şubat 2013 tarihlerinde 40'ıncısı yapılan Karate Avrupa Şampiyonasında gençler 55 kiloda ülkemizi temsil eden Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü sporcularından Gökhan Filiz, 44 ülkenin katıldığı şampiyonada zorlu rakiplerini eleyerek finale adını yazdırdı. Final müsabakasını kaybeden Filiz, Avrupa ikincisi oldu.
Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, bir açıklama yaparak final müsabakasında rakibine yenilen ve kilosunda Avrupa ikincisi olan Gökhan Filiz'i ve teknik heyeti kutladı.
Başkan Ürgüp, yaptığı açıklamada, "Sporcumuzu tebrik ediyoruz. Üstün başarısından dolayı kendisini kutluyoruz. İnşallah bundan sonraki Avrupa ve Dünya şampiyonalarında ve diğer uluslararası müsabakalarda birinci olup kürsüye çıkarak İstiklal Marşımızı okutur. Bu başarıdan dolayı sporcumuz kadar teknik heyetimiz ve kulüp yönetimimizi de tebrik ediyorum. İnşallah daha büyük başarılar elde edecekler. Biz de belediye olarak şimdiye kadar olduğu gibi her türlü desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.
(UY-ZB-Y)

11.02.2013 15:25:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT