1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gökhan Akar Madonna'nın Dubloründen Dans Dersleri Alıyor

Gökhan Akar Madonna'nın Dubloründen Dans Dersleri Alıyor

Gökhan Akar Madonnanın Dubloründen Dans Dersleri Alıyor
A+A-

Felsefe, Sus ve Sahibinden Çok Temiz Aşk isimli şarkılarıyla iyi bir çıkış yakalayan ve müzik marketlerde üst sıralara yükselen genç ve yakışıklı popçu Gökhan Akar yurt içi ve yurt dışı konserlerinde

Felsefe, Sus ve Sahibinden Çok Temiz Aşk isimli şarkılarıyla iyi bir çıkış yakalayan ve müzik marketlerde üst sıralara yükselen genç ve yakışıklı popçu Gökhan Akar yurt içi ve yurt dışı konserlerinde hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Sanatçınınyeni albüm çalışmalarını da yaz mevsiminde sonlandıracağı öğrenildi.
İzmirli sanatçı Gökhan Akar, yorumculuğu ve yazdığı şarkıların yanında görsel sovlarla da sahne performansını geliştirmeye çalışıyor. Performansını Dünya starlarıyla aynı seviyeye taşımak için Madonna'nın dublörlğünü ve dansçılığını yapan Suzy'den dans dersleri almaya başladığını belirtti. Genç popçu yurt dışında başarılı olabilmek için sadece iyi şarkı söylemek ve yazabilmenin yeterli olmadığını belirtti. Tarkan ve Kenan Doğulu gibi starlarla çalışan Suzy ile birlikte olmanın çok keyifli olduğunu belirten Gökhan Akar, Amerika'da yaşadığı dönemde NewYork'da önemli gruplarla birlikte dans ettiğini ancak bir süre ara verdiğini belirtti.
(ARÇAH-Y)

02.02.2013 10:10:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT