1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Go-kart Kazasında Hayatını Kaybeden Tuğba'nın Mezarına Fidan

Go-kart Kazasında Hayatını Kaybeden Tuğba'nın Mezarına Fidan

Go-kart Kazasında Hayatını Kaybeden Tuğbanın Mezarına Fidan
A+A-

8 Şubat 2013 tarihinde Go-Kart'a binerken pistte hayatını kaybeden Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisi Tuğba Erdoğan'ın Gediz'deki mezarına G

8 Şubat 2013 tarihinde Go-Kart'a binerken pistte hayatını kaybeden Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisi Tuğba Erdoğan'ın Gediz'deki mezarına Gediz Orman İşletme Müdürlüğü personeli tarafından fidan dikildi.
Gediz Orman İşletme Müdürü Nurettin Dağdelen, Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mahnaz Gümrükçüoğlu, Sakarya Üniversitesi'nden sınıf arkadaşları, İstanbul ve Kütahya Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve bine yakın gönüllünün katıldığı cenaze töreninin ardından bir ağaç ve çevre gönüllüsü olan Tuğba Erdoğan'ın Gediz'deki mezarına ağaç fidanı diktiklerini söyledi.
Tuğba'nın genç yaşta hayatını kaybetmesinden büyük üzüntü duyduklarını dile getiren Gediz Orman İşletme Müdürü Nurettin Dağdelen, "Törende acılı baba Süleyman Erdoğan'ın da belirttiği gibi, kendisi de çevreci olan Tuğba'nın hatırasını yaşatmak için onun mezarı başına fidan diktik. Yeşili ve ağaçları çok seven Tuğba ile ailesini orman teşkilatı olarak yalnız bırakmayacağız. Tuğba'ya Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz" dedi.
(MA-EFE)

14.02.2013 11:40:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT