1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Go-kart Faciasında Hayatını Kaybeden Tuğba, 1 Ay Sonra Nişanlanacaktı

Go-kart Faciasında Hayatını Kaybeden Tuğba, 1 Ay Sonra Nişanlanacaktı

Go-kart Faciasında Hayatını Kaybeden Tuğba, 1 Ay Sonra Nişanlanacaktı
A+A-

Sakarya'da go-kart pistindeki kazada kafası koparak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi 24 yaşındaki Tuğba Erdoğan'ın, 1 ay sonra okul arkadaşı Muhammet Enes Özkan'la nişanlanacağı öğrenildi. Ed

Sakarya'da go-kart pistindeki kazada kafası koparak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi 24 yaşındaki Tuğba Erdoğan'ın, 1 ay sonra okul arkadaşı Muhammet Enes Özkan'la nişanlanacağı öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre, Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Tuba Erdoğan, 20 gün önce baba evine geldi. Aynı bölümden mezun olan ve Sakarya'da özel bir kuruluşta çevre mühendisliği yaptığı öğrenilen Muhammet Enes Özkan'la evlilik kararı alan Tuğba Erdoğan, yarı yıl tatili için geldiği memleketi Gediz'de konuyu baba ve annesi Zehra ve Süleyman Erdoğan çiftine açtı. Ailenin onay vermesi üzerine Muhammet Enes Özkan, ailesiyle birlikte Gediz'e gelerek Tuğba Erdoğan'ı ailesinden istedi. Erdoğan çiftinin evliliğe olumlu bakması üzerine kızları Tuğba ve Muhammet'in nişan yüzüklerinin mart ayı içinde Sakarya'da takılması kararı alınmıştı.
(EFE-MŞ-YHY-Y)

08.02.2013 18:39:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT