1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gmis Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gmis Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gmis Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor
A+A-

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetimi, 27 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirilen Emeğe Saygı Mitingi'ne destek veren ve katkı sağlayanlara yaptığı teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Bartın

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetimi, 27 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirilen Emeğe Saygı Mitingi'ne destek veren ve katkı sağlayanlara yaptığı teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.
Bartın'ın Amasra Beldesi Belediye Başkanı Emin Timur'u ziyaret eden GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş, "27 Ocak'ta Zonguldak'ta gerçekleştirdiğimiz Emeğe Saygı Mitingi'ne verdiğiniz destek ve sağladığınız katkı nedeniyle teşekkür ediyoruz. Onur duyduk" dedi.
Amasra Belediye Başkanı Emin Timur ise, "Bu bizim görevimiz. Umarım o ses ulaşması gereken yerlere ulaşmıştır. Ulaşmadıysa çok daha büyük mitinglerde hep birlikte olmayı arzu ediyoruz. Umarım mesaj yerine ulaşır ve emek de layık olduğu saygıyı görür" dedi.
Ziyarete Alabaş'ın yanısıra GMİS Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ, Genel Sekreteri Behzat Cinkılıç, Genel Mali Sekreteri Muharrem Sarıçam, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Osman Tutkun ile GMİS'e bağlı şubelerin başkan ve yöneticileri katıldı.
(SA-SA)

06.02.2013 16:42:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT