1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gmis Genel Başkanı Eyüp Alabaş:

Gmis Genel Başkanı Eyüp Alabaş:

Gmis Genel Başkanı Eyüp Alabaş:
A+A-

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Alabaş, emeğe saygı mitingine katılan ve destek veren herkese teşekkür etti. GMİS Genel Başkanı Alabaş, yaptığı açıklamada, "27 Ocak 2013 P

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Alabaş, emeğe saygı mitingine katılan ve destek veren herkese teşekkür etti.
GMİS Genel Başkanı Alabaş, yaptığı açıklamada, "27 Ocak 2013 Pazar günü, Zonguldak'ta Madenci Anıtı'nda emeğe saygı mitingini Zonguldak'taki emek örgütlerimiz ile birlikte başarıyla gerçekleştirdik. Başta TTK, MTA, Hema ve Star işyerlerindeki üyelerimiz, eşleri ve çocukları olmak üzere, Zonguldak ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen işçi, memur, emekli, işsiz, öğrenci, çiftçi, esnaf kardeşlerimize mitingimize katıldıkları için teşekkür ediyor, saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz. TÜRK-İŞ, DİSK, KESK, TÜRKİYE KAMU-SEN, BİRLEŞİK KAMU-İŞ Konfederasyonlarının yöneticilerine ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen bağlı sendikaların genel merkez ve şube yöneticilerine; TMMOB, Türkiye Barolar Birliği'ne ve meslek odalarının genel merkez ve şube yöneticilerine, siyasi partilerimizin genel merkez, il ve ilçe yöneticilerine, sivil toplum örgütlerimize, Belediye Başkanlarımıza Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk'e, Bartın Milletvekili M. Rıza Yalçınkaya'ya, Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk'e, Ankara Milletvekili İzzet Çetin'e, İstanbul Milletvekili Levent Tüzel'e teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.
Miting organizasyonunda görev alan sendikamızın şube yöneticilerine, temsilci ve işçi kardeşlerimize teşekkür ediyor, sevgilerimizi sunuyoruz. Ayrıca emniyet görevlilerine teşekkür ediyoruz" dedi.
(SA-SA)

28.01.2013 13:46:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT