1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. GM 9 Pro 'yerli üretim' logolu ilk telefon oldu!

GM 9 Pro 'yerli üretim' logolu ilk telefon oldu!

GM 9 Pro 'yerli üretim' logolu ilk telefon oldu!
A+A-

Türkiye'de yerli üretim atağı sürüyor. Bu süreç teknolojiye de sıçradı ve General Mobile markası, yeni telefonu GM 9 Pro modelini 'yerli üretim' logolu ilk akıllı telefon olarak satışa sunuyor.

GenerTÜM GENERAL MOBILE ÜRÜNLERİNDE KULLANILACAK

33 ülkede faaliyet gösteren, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile kısa sürede dikkat çeken General Mobile, kısa süre önce lansmanını yaptığı amiral gemisi GM 9 Pro ve diğer tüm ürünlerinde yerli üretim logosunu kullanacak.al Mobile'ın İstanbul İkitelli'de, yıllık 2.5 milyon adet üretim kapasiteli yeni fabrikasında üretilen yerli üretim logolu telefonlar, raflardaki yerini aldı.

SATIŞ FİYATI DA AMBALAJDA YER ALACAK

Ticaret Bakanlığı'nın fiyat etiketi yönetmeliğinde yaptığı düzenleme kapsamında yerli üretim logosunun yanı sıra etiket ve listerlerde ürünün üretim yeri ve ayırıcı özelliği de yer alıyor. Ayrıca tüm vergiler dahil satış fiyatı da ambalajda yer alacak.

GM 9 PRO SATIŞ FİYATI

NTV'ye göre GM 9 Pro'nun etikette yer alacak satış fiyatı, lansman fiyatı olan KDV dahil 2899 lira. General Mobile, fiyat politikasını değiştirmeden yeni yönetmelikle birlikte mevcut fiyatları uygulamayı sürdürüyor.

GM 9 PRO KAMERA ÖZELLİKLERİ

Kalitesi DxOMark tarafından onaylanan, yapay zeka ile güçlendirilmiş, 12MP ve 8MP'lik çift kameraya sahip GM 9 Pro; Gorilla Glass 5 ile darbelere ve çizilmelere karşı daha dayanıklı ve sağlam olarak tasarlandı.

GM 9 PRO İŞLEMCİ VE RAM ÖZELLİKLERİ

Gelişmiş Kryo işlemci mimarisine sahip, Qualcomm Snapdragon SDM660 ile yüksek performans sunan GM 9 Pro; 4GB RAM ve 64GB dahili hafızası ile en zorlayıcı oyunlarda bile nefes kesen performans sağlıyor. (SABAH)

A+A-

HABERE YORUM KAT