1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gkv'nin Satrançta Milli Takım Gururu

Gkv'nin Satrançta Milli Takım Gururu

Gkvnin Satrançta Milli Takım Gururu
A+A-

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu 3-D sınıfı öğrencisi Atalay Hoylu, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya Kemer'de düzenlenen 2013 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda Türkiye derecesi

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu 3-D sınıfı öğrencisi Atalay Hoylu, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya Kemer'de düzenlenen 2013 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda Türkiye derecesi yaparak "Satranç Milli Takımı Alt Yapı Çalışma Grubu"na seçildi.
GKV Özel İlköğretim Okulu'nun 6 öğrenci ile temsil edildiği şampiyonada Atalay Hoylu, 9 yaş genel kategorisinde 209 sporcu içinde Türkiye altıncısı ile eş puanla Türkiye 10.'su oldu. Aynı yarışmada 9 yaş genelde 3-A sınıfı öğrencisi Onur Utku Batmaz ise Türkiye 15.'si ve 10 yaş bayanlarda 4-C sınıfından H. Mislina Bozkurt da Türkiye 16.'sı olarak GKV takımına büyük başarı kazandırdı.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencilerinin verimli ve disiplinli çalışmalarının ödülü olan bu dereceler, GKV'nin kalıcı başarılarının kanıtı olarak değerlendirilirken, Atalay Hoylu'nun milli takım alt yapı çalışma grubuna seçilmesi, GKV ailesi kadar, Gaziantep kamuoyu tarafından da mutlulukla karşılandı.
(MDC-SO-Y)

07.02.2013 12:42:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT