1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gkv Küçük Kız Ve Yıldız Kız Voleybol Takımları Finallere Adını Yazdırdı

Gkv Küçük Kız Ve Yıldız Kız Voleybol Takımları Finallere Adını Yazdırdı

Gkv Küçük Kız Ve Yıldız Kız Voleybol Takımları Finallere Adını Yazdırdı
A+A-

GKV Küçük Kız ve Yıldız Kız Voleybol Takımları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2012-2013 Sezonu Okullar Arası Voleybol İl Şampiyonasında 30 takım arasından il 2. ve il 3. olarak fin

GKV Küçük Kız ve Yıldız Kız Voleybol Takımları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2012-2013 Sezonu Okullar Arası Voleybol İl Şampiyonasında 30 takım arasından il 2. ve il 3. olarak finale damgasını vurdu.
İl genelindeki 30 takımın arasındaki çok büyük mücadelelere sahne olan sezon maçlarından GKV Küçük Kız ve Yıldız Kız Voleybol Takımlarımız grup birincisi olarak çıkmıştır. GKV Yıldız Kız Voleybol Takımımız çeyrek finalde TED Koleji Takımı'nı elemiş, diğer grup birincileri ile yapılan tüm maçlarda yenilgi almayarak yarı finale yükselmiş, yarı finalde ezeli rakibi Şehit Mahmut Söylemez İÖO Takımı'nı 3-1'lik bir skorla yenerek finale yükselmiştir. GKV Yıldız Kız Voleybol Takımımız, sezon sonunda il ikincisi olarak kupayı okullarına armağan etmeyi başardılar. GKV Küçük Kız Voleybol Takımımız alt yapı çalışmalarını hızlandırarak, il genelinde 24 takım arasında yapılan müsabakada il üçüncüsü olurken her iki takımın elde ettiği başarılar GKV camiası tarafından sevinçle karşılandı.
(MDC-ÖK-Y)

18.02.2013 15:54:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT