1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Gkry Başkanı Hristofyas'ın Basın Toplantısı Format Değiştirdi Mesut Günsev Lefkoşa

Gkry Başkanı Hristofyas'ın Basın Toplantısı Format Değiştirdi Mesut Günsev Lefkoşa

Gkry Başkanı Hristofyasın Basın Toplantısı Format Değiştirdi  Mesut Günsev    Lefkoşa
A+A-

Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas'ın bugün yapması planlanan basın toplantısının formatının değiştiği ve AKEL'den gelen yoğun baskılara dayanamayan Hristofyas'ın, sorulara yanıt vermeyer

Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas'ın bugün yapması planlanan basın toplantısının formatının değiştiği ve AKEL'den gelen yoğun baskılara dayanamayan Hristofyas'ın, sorulara yanıt vermeyerek sadece açıklama yapmakla yetineceği belirtildi.
Alithia gazetesi, Hristofyas'ın beş yıllık icraatlarını anlatacağı ve soruları kabul edeceği bugünkü basın açıklamasının formatının değiştiğini yazdı.
Habere göre, AKEL'in adayı Stavros Malas'ın seçim kampanyasına zarar verebileceği gerekçesiyle AKEL çevrelerinden gelen yoğun baskıya dayanamayan Hristofyas, gazetecilerden soruları kabul etmeyecek ve beş yıllık icraatını anlatacağı bir konuşma yapmakla yetinecek.
Gazete, Rum Başkanlık Sarayı'ndan daha önceki günlerde yapılan açıklamada, Hristofyas'ın basın toplantısının bugün saat 12:00'de yapılacağının ve televizyonlardan canlı olarak verileceğini duyurulmuş olduğunu hatırlattı.
(MG-CC-D)

13.02.2013 14:05:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT