1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Girişimcilik Eğitiminde 3. Etap Başlıyor

Girişimcilik Eğitiminde 3. Etap Başlıyor

Girişimcilik Eğitiminde 3. Etap Başlıyor
A+A-

Çanakkale Ticaret Borsası ve KOSGEB işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 3. Etabı 30 girişimcinin katılımıyla Pazartesi günü başlıyor. Çanakkale Ticaret Borsası ve KOSGEB işbirliğiyle Uygul

Çanakkale Ticaret Borsası ve KOSGEB işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 3. Etabı 30 girişimcinin katılımıyla Pazartesi günü başlıyor.
Çanakkale Ticaret Borsası ve KOSGEB işbirliğiyle Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ile ilgili Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver, açıklamalarda bulundu. Eğitim için başvurulardan memnun olduklarını dile getiren Elver, "2 kez gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde çok fazla başvuru oldu. En fazla 30 kişilik girişimciye eğitim verilebildiğinden dolayı girişimcilerimizi desteklemek, tüm kesimlerin KOSGEB Girişimcilik Desteklerinden faydalanmalarını sağlamak için bu projeyi 3.kez tekrarlama kararı aldık" dedi.
Çanakkale Ticaret Borsası olarak uygulamalı girişimcilik eğitimi programını çok önemsediklerini vurgulayan Elver, bu projeyi devam ettirmekten oldukça mutlu olduklarını da söyledi.
(GD-AF)

04.01.2013 18:35:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT