1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Giresun'un Meclis Gündemi Ordu İle Büyükşehir Birleşmesi

Giresun'un Meclis Gündemi Ordu İle Büyükşehir Birleşmesi

Giresunun Meclis Gündemi Ordu İle Büyükşehir Birleşmesi
A+A-

Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, Giresun ve Ordu illerinin büyükşehir için birleşme tasarısının mecliste tartışılmasına olumlu baktığını kaydetti. Meclis Başkanı Öden yaptığı değerlendirm

Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, Giresun ve Ordu illerinin büyükşehir için birleşme tasarısının mecliste tartışılmasına olumlu baktığını kaydetti.
Meclis Başkanı Öden yaptığı değerlendirmede "Herhangi bir karara varmadan her alanda tartışmaların yapılması gerekir. Büyükşehir konusunda da böyle oldu. Tartışmadan ilimiz için ne kazandırıp, ne kaybettireceğini elbette bilemeyiz. Neyi isteyip, neyi red edeceğimizi bilemeyiz. Ancak şunu ifade etmeliyim ki Giresun menfaatlerine olan her şeyin destekçisiyiz. Menfaatimize olmayan kararlarında karşısındayız. Halkımız bizi bunun için seçmiştir. Fakat bu kararı vermeden önce kamuoyunun tartışması gerekir. Fakat bu konuda her nedense CHP, halkın tartışmasına ipotek koymaktadır. Sivil Toplum Kuruluşları'nın tartışmasına, halkımızın tartışmasına müsaade etmiyor. Böyle bir anlayış olamaz. CHP Giresun halkının menfaatlerine bizden daha hassas değildir" dedi.
(AB-ÖS-Y)

08.02.2013 14:20:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT