1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Giresun Zabıtası Görev Başında

Giresun Zabıtası Görev Başında

Giresun Zabıtası Görev Başında
A+A-

Giresun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler seyyar olarak sağlık ürünleri satan satıcılara göz açtırmıyor. Giresun'da özellikle cami önlerini mesken tutarak özellikle sağlık ürünleri satan

Giresun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler seyyar olarak sağlık ürünleri satan satıcılara göz açtırmıyor.
Giresun'da özellikle cami önlerini mesken tutarak özellikle sağlık ürünleri satan seyyar satıcılara zabıta ekipleri göz açtırmıyor.Bitkisel ürün olduğunu iddia ederek yaşlılara romatizma ve ağrı kesici başta olmak üzere çeşitli sağlık ürünleri pazarlamaya çalışan seyyar satıcılar zabıta ekiplerinin yakın takibine alındı.
Hiçbir sağlık ürününü doktor tavsiyesi olmadan ve eczaneler dışında satılmasının uygun olmayacağını ifade eden zabıta ekipleri, vatandaşları da seyyar satıcılar konusunda duyarlı olmaya davet etti.
Seyyar satıcılara karşı oldukça tavizsiz davranan zabıta ekipleri bir o kadar da engelli vatandaşlara şefkat göstermeyi ihmal etmiyor. Kentin neresinde olursa olsun engelli vatandaşlara her daim yardımcı olmak amacıyla talimat aldıklarını belirten zabıta görevlileri, bir vatandaş olarak ta görevlerinin olduğunu kaydetti.
(AB-OK-Y)

01.02.2013 12:28:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT