1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Giresun Valisi Dursun Ali Şahin'den Okul Ziyareti

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin'den Okul Ziyareti

Giresun Valisi Dursun Ali Şahinden Okul Ziyareti
A+A-

Giresun da bulunan Teyyaredüzü Ortaokulunu ziyaret eden Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, çocuk sevgisi olmayanların öğretmen olmaması gerektiğini söyledi.Teyyaredüzü Ortaokulunu ziyaret eden Vali Şahi

Giresun da bulunan Teyyaredüzü Ortaokulunu ziyaret eden Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, çocuk sevgisi olmayanların öğretmen olmaması gerektiğini söyledi.
Teyyaredüzü Ortaokulunu ziyaret eden Vali Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ve okul müdürü Davut Tozlu'dan bilgiler alarak öğretmenlerle sohbet etti.
Vali Şahin, okulun başarı seviyesinin yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Okul idaresi, Okul Aile Birliği ve öğretmenlerin koordineli çalışmasıyla başarının artacağını kaydeden Vali Şahin, " Başarı ortak gayretle olur. Bu okulumuzda da koordineli çalışmayı görmüş bulunuyorum. Başarınızdan dolayı sabah sabah mutlu oldum. Hepinizi kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.
Çocukları sevmeyenlerin öğretmen olamayacağını belirten Şahin , "Öğretmenlerin çocuklara sevgiyle yaklaşarak, her hareketiyle öğrencilere örnek olmaları gerekir" diye konuştu.
(MB-EK-Y)

03.01.2013 14:06:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT