1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gezici Sanat Galerisi Sanatı Öğrencilerle Buluşturuyor

Gezici Sanat Galerisi Sanatı Öğrencilerle Buluşturuyor

Gezici Sanat Galerisi Sanatı Öğrencilerle Buluşturuyor
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Gezici Sanat Galerisi ile okullara götürdüğü 'Türkiye'deki Sokak Satıcıları Fotoğrafları Sergisi'ni 7 bin öğrenci gezdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve So

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Gezici Sanat Galerisi ile okullara götürdüğü 'Türkiye'deki Sokak Satıcıları Fotoğrafları Sergisi'ni 7 bin öğrenci gezdi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gezici Sanat Galerisi projesiyle, sanatı okullara götürmeye devam ediyor. 19'uncu Yüzyıl'da Türkiye'deki sokak satıcılarının fotoğraflarının yer aldığı sergi, Gezici Etkinlik Aracı ile bugüne kadar 13 liseye taşınarak, öğrencilerle buluşturuldu.
İlk kez 3 hafta önce Kepez Endüstri Meslek Lisesi'nde açılan 19'uncu Yüzyıl'da Türkiye'deki Sokak Satıcıları Sergisi bugüne kadar 13 liseyi dolaştı. Yaklaşık 7 bin öğrenciye ulaşan sergi, haftasonları da alışveriş merkezlerinde vatandaşlarla buluşuyor. Gezici Sanat Galerisi'nin farklı konulardaki sergilerle okullara taşımaya devam edeceği belirtildi.
(SK-Y)

10.01.2013 14:03:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT