1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genel Sekreter Karahasan'dan İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Genel Sekreter Karahasan'dan İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Genel Sekreter Karahasandan İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
A+A-

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Bekir Aksoy'a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy ile Kast

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Bekir Aksoy'a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy ile Kastamonu'nun eğitim konularında gündeme dair konuları görüşen Genel Sekreter Tahir Zafer Karahasan, "İl Özel İdaresi olarak eğitime çok büyük önem veriyoruz. Kaldı ki en büyük yatırım payımızda zaten MEM'ne ayrılmaktadır. Göreve geldiğim günden bu yana başlayıp bitirdiğimiz ve halen devam eden eğitim yatırımlarımızın her biriyle bizzat ilgileniyorum, bu yatırımların en hızlı ve en kaliteli bir şekilde eğitime kazandırmanın çabasını veriyoruz. Eğitim tesislerinin yapım kalitesinin artırılması ve mümkün olduğu kadar yaygınlaştırılması temel politikalarımızdan biridir" dedi.
Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy'da Genel Sekreterin ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu her iki kuruluşun Kastamonu eğitiminin en iyi yerlere gelmesi konusunda birlikte çalıştıklarını belirtti.
(Vİ-SA)

20.01.2013 13:30:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT