1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gençlik Ve Spor Bakan Yardımcısı Tekin'den Vali Karaloğlu'na Ziyaret

Gençlik Ve Spor Bakan Yardımcısı Tekin'den Vali Karaloğlu'na Ziyaret

Gençlik Ve Spor Bakan Yardımcısı Tekinden Vali Karaloğluna Ziyaret
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Van İl Başkanlığı'nın düzenlediği Siyaset Akademesi'ne konuşmacı olarak katılan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Van Valisi Münir Karaloğlu'

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Van İl Başkanlığı'nın düzenlediği Siyaset Akademesi'ne konuşmacı olarak katılan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Van Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti.
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Tekin, Siyaset Akademisi'nde yaptığı konuşmanın ardından beraberinde Ak Parti İl Başkanı Abdullah Aras, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Aslan Sinir ve Kredi Yurtlar Kurumu Van Bölge Müdür Vekili Muhyettin Polat'la birlikte Van Valiliği'ne geldi. Tekin'i valilik girişinde Van Valisi Münir Karaloğlu, Yardımcısı Mehmet Yüzer karşıladı. Valilik şeref defterini imzalayan Tekin, Vali Karaloğlu ile makamda yaklaşık 1 saat süren baş başa bir görüşme yaptı. Vali Karaloğlu, görüşme sırasında yapımı devam eden 5 bin kişilik kapalı spor salonu ve diğer yatırımların son durumu hakkında bilgi verdi. Bakan Yardımcısı Tekin, valilik ziyareti sonrası akşam saatlerinde Van'dan ayrıldı.
(MET-Y)

19.01.2013 16:43:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT