1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gençlik Merkezinden Kırtasiye Yardımı

Gençlik Merkezinden Kırtasiye Yardımı

Gençlik Merkezinden Kırtasiye Yardımı
A+A-

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi, Kavak Akbelen İlköğretim Okulu'nda yaklaşık 200 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı. Konu ile bir açıklama yapan Kavak Gençlik Hizmetle

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi, Kavak Akbelen İlköğretim Okulu'nda yaklaşık 200 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı.
Konu ile bir açıklama yapan Kavak Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tunsel Aslankoç, "İl Müdürümüz Güven Özyurt başkanlığında yürütülen projeyle köy okullarında öğrenim gören öğrencilere kırtasiye yardımı yapıyoruz. Bu tür etkinliklerde amacımız gençlerin paylaşım gücünü attırmaları ve sorumluluk duygularını pekiştirirken küçüklerin büyüklere saygıyı, büyüklerin de küçüklere sevgi anlayışını yaşayarak öğrenmeleri temel düşüncedir. Bu etkinliğe emeği geçen gönüllü gençlerimize okul müdürlerimize teşekkür ediyorum" dedi.
Okul Müdürü Zekeriya Ersoy da yardımlarından dolayı Gençlik Merkezi İl Müdürü Güven Özyurt başta olmak üzere Kavak İlçe Müdürü Tunsel Aslankoç'a teşekkür etti.
(SAM-SLH-Y)

23.01.2013 16:46:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT