1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gençlik Akademisi Başlıyor

Gençlik Akademisi Başlıyor

Gençlik Akademisi Başlıyor
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin iş dünyasına yeni atılmış ya da atılmak üzere olan gençlere yönelik başlattığı Gençlik Akademisi 23 Şubat'ta Cam Piramit'te yapılacak. Büyükşehir Belediyesi Kültür

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin iş dünyasına yeni atılmış ya da atılmak üzere olan gençlere yönelik başlattığı Gençlik Akademisi 23 Şubat'ta Cam Piramit'te yapılacak.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan Gençlik Akademisi'nin 2013 yılında da devam ettiği bildirildi. Pega Danışmanlık ve Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen Gençlik Akademisi'nin 4'üncü toplantısının 23 Şubat Cumartesi günü 10.3016.00 saatleri arasında Cam Piramit'te gerçekleştirileceği belirtilirken, katılmak isteyen gençlerin 22 Şubat tarihine kadar www.antalya.com.tr internet adresi üzerinden başvuruda bulunabilecekleri kaydedildi.
Üniversitelerin 3 ve 4'üncü sınıflarında eğitim gören, yeni mezun olup iş arama aşamasında olan gençlere yönelik proje ile NLP ile Kişisel Farkındalık tarafından CV teknikleri konularında uzman kişiler tarafından eğitimler verileceği açıklandı.
(SK-Y)

20.02.2013 13:53:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT