1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. \"GENÇLERLE TATİL KÖYÜNDE BULUŞUYORUZ”

\"GENÇLERLE TATİL KÖYÜNDE BULUŞUYORUZ”

\GENÇLERLE TATİL KÖYÜNDE BULUŞUYORUZ”
A+A-

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen \"Gençlerle Tatil Köyünde Buluşuyoruz\" projesi kapsamında gençler kampa alınmaya devam ediyor.


Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "Gençlerle Tatil Köyünde Buluşuyoruz" SODES projesi kapsamında, Gevaş Gençlik Kampı'na yatılı olarak şimdiye kadar bin 423 öğrenci kampa alındı. Kamp süresi boyunca yüzme, futbol, plaj voleybolu, basketbol, badminton, bisiklet, kitap okuma, sinema gibi etkinliklerle kampçılar eğlenceli vakit geçiriyorlar. Ayrıca her kamp döneminde canlı müzik, tiyatro, skeç, Hacivat-Karagöz oyunuyla kampçılarımız güzel vakit geçirip, veda gecesinde kamp ateşi yakılarak herkes kamp ateşinin etrafında halaylar çekerek eğleniyor. Düzenlenen kampın kendilerine faydalı olduğunu söyleyen minik kampçılar, “Kampta hem yeni arkadaşlar edindik hem de arkadaşlarımızla kaynaştık. Kamp çok eğlenceli geçtiği için zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Ortam çok güzel, bir daha gelmek isterim. Bütün arkadaşlara gelmelerini tavsiye ederim. Bu imkanı bizlere sunan herkese teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandılar.

\"\"

Gençlerin projeye yoğun ilgi gösterdiklerini belirten Van Gevaş Doğa Kampı Müdürü Mesut Demir, “Bizlerde imkanlarımızı sonuna kadar değerlendirip gençlerimize iyi bir tatil ve kamp dönemi geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Şu anda kadar bin 423 gencimizi kampa aldık” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT